Zajímavé články

Rozhodujete se, jaká plastová okna si domů pořídit, a nechce se vám pátrat v desítkách internetových zdrojů. Jaké by mělo mít nové plastové okno vlastnosti? Co jsou to komorové profily? Na co se zaměřit, až budete plánovat zimní zahradu? A jak pečovat o nové plastové dveře? Na jednom místě jsme pro vás připravili články plné užitečných informací.

Úvodní strana Vše o plastových oknech a plastových dveřích Zajímavé články Jak se vyznat v základních typech plastových oken a dveří

Jak se vyznat v základních typech plastových oken a dveří

Jak se vyznat v základních typech plastových oken a dveří

Plastová oknadveře se vyskytují v neuvěřitelně velkém množství nejrůznějších tvarů a vybírat lze z mnoha způsobů jejich otevírání i provedení. Pokud se vám tedy pod spojením "otevíravě sklopné plastové okno" či "dvojkřídlé okno se štulpem" nic nevybavuje a rádi byste to změnili, zkuste si projít následující obrázky. Pomohou vám lépe se zorientovat.

(A pokud Vám ani pak nebude jasný význam slova "štulp", pak vězte, že okno se štulpem je vlastně okno bez středního sloupku. Jak se to projeví? Zvenku vypadá takové okno stejně jako okno se sloupkem, ale když jej otevřete, žádný sloupek uprostřed okna mezi křídly nezůstane. Je totiž připevněn k jednomu z křídel.)

Sdílej na: Delicious Delicious Facebook icon Facebook

Kam pokračovat dál

Pokud se chcete dozvědět více o plastových oknech, doporučujeme vaší pozornosti:

Zaujaly vás produkty kategorie okna, dveře a další výrobky? Chcete se dozvědět více? Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář.

Ochrana proti spamu

Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód HJI657.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Ochrana proti spamu

Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód UIB452.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Nahoru